DUK


PER KIEK LAIKO SUKURIAMA SVETAINĖ?

Interneto svetainės kūrimas trunka nuo 3 iki 7 darbo dienų, po apmokėjimo už paslaugas. Taip pat terminas priklauso nuo užsakomos svetainės sudėtingumo.

 

AR SVETAINĖ BUS PRITAIKYTA TELEFONAMS IR PLANŠETINIAMS KOMPIUTERIAMS?

Taip. Svetainė bus pilnai pritaikyta mobiliems įrenginiams ir bus puikiai atvaizduojama telefone, kompiuterio ekrane ir planšetėje.

 

UŽ KĄ AŠ MOKU KAS MĖNESĮ?

Mes rūpinamės interneto svetainės talpinimu (hosting), sistemos paleidimu/konfigūravimu, atsarginėmis duomenų kopijomis, nemokama pagalba, nuolatiniu sistemos atnaujinimu, bei užtikriname sklandų svetainės 100% veikimą.

 

AR JŪSŲ SVETAINĖ OPTIMIZUOTA PAIEŠKOS SISTEMOMS (SEO)?

Mūsų kuriamų interneto svetainių programinis kodas yra “draugiškas” paieškų sistemoms (Google ir kt.), todėl paieškos sistemos lengvai supranta informaciją iš jūsų interneto svetainės ir tai užtikrina aukštas pozicijas paieškoje.

 

AR GALĖSIU PATS KEISTI INFORMACIJĄ SVETAINĖJE, NUOTRAUKAS, KURTI PUSLAPIUS?

Taip, svetainėje įdiegta patogi turinio valdymo sistema, kuri leidžia pildyti ir keisti svetainės tekstinį ir vaizdinį turinį.

 

KOKS TRUMPIAUSIAS SVETAINĖS NUOMOS LAIKOTARPIS?

Trumpiausias laikotarpis svetainės nuomai yra 12 mėnesių. Tačiau nuomojantis svetainę ilgesniam laikotarpiui suteikiamos ženklios nuolaidos.

 

AR IŠKILUS SUNKUMAMS GALIU TIKĖTIS JŪSŲ PAGALBOS?

Taip. Visą nuomos laikotarpį mes Jums teiksime atsakymus į jums iškilusius klausimus, interneto svetainės administravimo bei priežiūros klausimais ir suteiksime visokeriopą pagalbą.

 

AR TAIKOTE NUOLAIDAS UŽSAKANT PASLAUGAS ILGESNIAM LAIKOTARPIUI?

Taip. Minimalus paslaugų užsakymo terminas vieneri metai. Užsakant paslaugas 24 mėn. taikoma 10 proc. nuolaida, o 36 mėn. taikoma net 20 proc. nuolaida!