Paslaugos


INTERNETINIŲ SVETAINIŲ KŪRIMAS

Kuriame profesionalias interneto svetaines įmonėms bei individualiems asmenims. Nuo idėjos iki veikiančios svetainės. Siekiame pasiūlyti optimalų web sprendimą – sukurti profesionalią interneto svetainę už prieinamą kainą. Kurdami interneto svetaines naudojame naujausias web technologijas: HTML 5, CSS3, Jquery. Svetainės dizainas yra pritaikomas mobiliems įrenginiams (telefonai, planšetiniai kompiuteriai).

Atsižvelgdami į kliento biudžetą, skiriamą interneto svetainei, siūlome unikalų web dizainą arba profesionalų svetainės dizaino šabloną.

Kurdami interneto svetaines naudojame atviro kodo turinio valdymo sistemą, todėl Jums nereikia mokėti už turinio valdymo sistemą bei jos atnaujinimus. Tai smarkiai atsiliepia interneto svetainės kūrimo kaštams. Taip pat Jūs neprisirišate prie svetainės kūrėjo. Bet kada galite pasirinkti kitą įmonę ar asmenį prižiūrėti, atnaujinti ar vystyti Jūsų interneto svetainę.
INTERNETINIŲ SVETAINIŲ ATNAUJINIMAS

Jūsų interneto svetainė paseno morališkai? Netenkina pasenęs dizainas? Svetainė nėra pritaikyta mobiliems įrenginiams (telefonams ir planšetiniams kompiuteriams)? Norite naujų funkcijų ir galimybių (modulių)? Norite lengvai ir greitai atnaujinti svetainės turinį: talpinti nuotraukas, video, tekstus patys, tačiau svetainėje nėra TVS (turinio valdymo sistemos)? Svetainėje yra TVS, bet ji labai sudėtinga ir nepatogi, nepilnas svetainės valdymas?

Mes diegiame turinio valdymo sistemas, atnaujiname svetainės dizainą, instaliuojame naujus modulius bei pritaikome svetainę mobiliems (telefonams, planšetėms) įrenginiams.

  Mes galime padėti Jums išspręsti visas šias bėdas. Siūlome atnaujinti interneto svetainę.
  INTERNETINIŲ SVETAINIŲ PRIEŽIŪRA

  Nemokate ar neturite laiko patys prižiūrėti (administruoti) savo interneto svetainės? Nesvarbu, ar svetainėje yra TVS – turinio valdymo sistema ar ne, mums tai ne bėda. Patikėkite savo interneto svetainės priežiūrą mums!

  Teikiame šias paslaugas:

  • Svetainės turinio atnaujinimas (tekstai, nuotraukos, video);
  • Naujų svetainės puslapių kūrimas;
  • Dizaino elementų kūrimas ir integravimas;
  • Naujų svetainės modulių integravimas.  LOGOTIPŲ KŪRIMAS, ĮMONĖS STILIUS

  Mūsų įmonėje dirba specialistai, turintys nemažą patirtį reklaminės spaudos gamyboje. Galime sukurti visą įmonės įvaizdį nuo logotipo ir vizitinės kortelės iki skrajučių, plakatų ar reklamų ant Jūsų automobilių.

  Užsiimame logotipų, vizitinių kortelių firminių blankų skrajučių, reklaminių bukletų ir kitų reklaminių gaminių kūrimas.

  Glaudžiai bendradarbiaujame su pažangia spaustuve Klaipėdoje – PRINTO (www.printo.lt), todėl galime pasiūlyti visas spaudos paslaugas nuo maketavimo iki atspausdintų gaminių pristatymo.